Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/artic...A2009/334423975
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
ze sie zwieksza....
Ale na pewno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po waszych wypowiedziach widze ze dobrze zrobiłam rezygnując z wosu... Tylko żeby matma była łatwa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powiedzcie mi byla jakas karta odpwoiedzi cyz cos?? bo ja z tych nerwów zaznaczalam na arkuszu...nie bylo nic takiego jak karta?? Boze jaka ja glupia jestem :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisałam podstawowy,i też był dla mnie trudny:(:( nawet badzo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to było bardzo trudne i jeszcze niczego nie byłam tak pewna że dzisiaj wos oblałam wiec w najlepszym wypadku czeka mnie poprawka w sierpniu, trzymam za was kciuki bo ja to nie mam już na na liczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KARTY ODPOWIEDZI NIE BYŁO. Ja to wogule powiem szczerze że uczyłam się troche, ale na maturze podstawowej było mało wiedzy książkowej mnie bynajmniej na lekcjach wosu nauczyciel nie zwracał uwagi na takie rzeczy. i po rozmowie z koleżanką która pisała rozszerzony wos śmiało stwiedzam że był prostszy ona mowi ze podstawy by napewno nie zdala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KARTY ODPOWIEDZI NIE BYŁO. Ja to wogule powiem szczerze że uczyłam się troche, ale na maturze podstawowej było mało wiedzy książkowej mnie bynajmniej na lekcjach wosu nauczyciel nie zwracał uwagi na takie rzeczy. i po rozmowie z koleżanką która pisała rozszerzony wos śmiało stwiedzam że był prostszy ona mowi ze podstawy by napewno nie zdala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://matura.gazeta.pl/matura/1,79505,657...odpowiedzi.html zdaaaalaaaaaaaaaaam!!! ;D ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej właśnie, a pisaliście "prawda", "fałsz" czy mogą uznać skróty P, F?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maaadziaa napisał:
no jak dla mnie to był trudny wos, trudniejszy niż na próbnej. Artukuł był w sumie w miare, była napisać wartości, którymi powinien kierować się idealny polityk. A jak to zaadresowaliście?
to nie był list,tylko artykuł,dlatego nie trzeba było go adresować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojejku jaki ty jestes madry. jak byly tak proste zadania to dlaczego tylko 80%? żałosne. jakies przechwalanki na forum w momencie kiedy wszyscy mowia ze byla trudna ta matura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pitolcie ze podstawa byla trudna bo byl banał!! ktos kto sie uczyl napsial by to z palcem w du*ie przynajmniej ja...niestety zachcialo mis ie rozszerzenia..wypracowanie moze bylo ok ale reszta??!! porazka !!! nie podniecajcie sie ta podstawa bo bylkl pikus.. alitst..dziecko z podstawowki by napisalo...oj zal zal ze sie prowalam na R :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moge was troche pocieszyc . Studiuje prawo i politologie i naprawde mieliscie trudne pytania jak na poziom liceum i szczegolnie nauki w nim. Dziwie sie, ze zrobili taki wysoki poziom :/. W jednym z arkuszy o pytanie o budowie normy prawnej - zrobili blad - sa dwie teorie b.n.p. - klasyczna i norm sprzężonych - wiec powinno sie takie rzeczy precyzowac Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z rozszerzonego nie ma jeszcze odpowiedzi czy sa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja do tej pory jestem w szoku;/ Pisalam rozszerzony WOS i natychmiastowo poległam;/ Wszystko wydalo mi sie takie trudne ze praktycznie nic nie napisalam... to wypracowanie jeszcze jako tako ale też lałam wode...Teraz płaczę bo chyba nie uda mi sie zaliczyc:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s-a napisał:
Moge was troche pocieszyc . Studiuje prawo i politologie i naprawde mieliscie trudne pytania jak na poziom liceum i szczegolnie nauki w nim. Dziwie sie, ze zrobili taki wysoki poziom :/. W jednym z arkuszy o pytanie o budowie normy prawnej - zrobili blad - sa dwie teorie b.n.p. - klasyczna i norm sprzężonych - wiec powinno sie takie rzeczy precyzowac Powodzenia
czy wie ktoś gdzie są już odpowiedzi z rozszerzonego wosu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie nie ma jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się podstawa, była prosta jeżeli ktoś się choć trochę pouczył. Ja niestety też teraz bardzo żałuję, że pisałam rozszerzenie. Boję się, że nie zdobędę wymaganych 15 punktów. Porażka, pytania całkowicie mnie zaskoczyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie po 16.00 beda odpowiedzi z rozszerzenia...nie wiem czy chce to widziec...pewnie sie załamie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...